Preissig Vojtěch (Světec u Teplic 1873 - 1944 Dachau)
Návrh na kalendář, monogramováno vpravo dole P.V., tuš a akvarel/papír, 19 x 17 cm, pasparta, sklo, rám (Šm) Provenience: Waldesova obrazárna, inv. č. 2020 (zkonfiskováno), Národní galerie v Praze, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka
11.03.2017 - 14:00
CZK 34.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |